ایجاد پروژه جمع سپاری با وب سایت مینی کار

اشتراک گذاری :
ایجاد جمع سپاری با وب سایت جمع سپاری مینی کار12

ایجاد پروژه جمع سپاری با وب سایت مینی کار بسیار آسان و مطمئن است.

ایجاد پروژه جمع سپاری با وب سایت مینی کار در چند مرحله ساده و با کمترین زمان ممکن انجام می شود.

بعد از ثبت نام در وب سایت مینی کار شما به قسمت مینی کارهای من رفته و بر روی ایجاد مینی کار کلیک می کنید.

 

ایجاد پروژه جمع سپاری با وب سایت مینی کار (1)

حالا اطلاعات مینی کار جدید خود را وارد می کنید. موجودی و اعتبار شما در بالای صفحه سمت چپ نمایش داده می شود. برای انجام هر پروژه جمع سپاری در وب سایت مینی کار شما بایستی اعتبار لازم را در حساب کابریتان داشته باشید. شما در هر زمان به صورت آنلاین با استفاده از کارت های شبکه شتاب می توانید حساب خود را شارژ نمایید.

ایجاد پروژه جمع سپاری با وب سایت مینی کار (2)

 

 

در سطر بعدی زمان لازم برای انجام مینی کار را وارد می کنید. در سطر بعدی تعداد مجریان لازم برای مینی کار را وارد کرده و دستمزد را تعیین میکنید. ( شما می توانید جهت انجام سریع تر امور و یا ترغیب مجری ها مبلغ پیشنهادی را بالاتر از مبلغ حداقل در نظر بگیرید. ) سپس هزینه کل ایجاد پروژه جمع سپاری با وب سایت مینی کار را می توانید مشاهده کنید.

 

ایجاد پروژه جمع سپاری با وب سایت مینی کار (3)

و در قسمت آخر عنوان مینی کار و توضیحات آن را می نویسید.

برای اینکه مینی کار انجام شده به تایید شما برسد، بایستی مواردی را به عنوان تاییدیه مینی کار بخواهید، که در کادر مربوطه آنرا می نویسید و در نهایت ثبت و ایجاد پروژه جمع سپاری با وب سایت مینی کار به پایان می رسد.

سعی کنید در توضیحات مینی کار از واژه های ساده و قابل فهم استفاده کنید.

 

 

ایجاد پروژه جمع سپاری با وب سایت مینی کار (4)

 

چند نمونه از پروژه ها یی که می توانید به صورت جمع سپاری در وب سایت مینی کار تعریف کنید:

ترافیک برای وب سایتتان، کامنت یا نظر برای وب سایت و مطالب خود، تهیه مقاله و محتوی، لایک برای یک ویدیو یا مطلب، تست و بازبینی برنامه جدیدی که نوشته اید و … تمام این کارها در مینی کار توسط هزاران متقاضی علاقه مند و در اسرع وقت انجام خواهد شد.

 

کار فرما در مینی کار کیست؟

در مینی کار هر فردی می تواند یک کارفرما باشد، اگر شما صاحب یک تجارت آنلاین هستید، یک وبلاگ دارید، فعالیت در شبکه های اجتماعی برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است ، به دنبال مطلب گذار در وبلاگ یا وبسایت خود می گردید ، اگر قصد افزایش کلیک های سایت یا لینک خاصی را دارید مینی کار مکانی است که در آن وظایف کوچکتان را به هزاران مجری فعال که همواره آماده تکمیل پروژه شما هستند می سپارید. شما برای فعالیت در مینی کار به عنوان کارفرما و یا مجری باید حتما ثبت نام خود را تکمیل کرده باشید. برای این کار شما باید به قسمت ثبت نام مراجعه کنید و اطلاعات خود را به صورت واقعی و صحیح وارد نمایید. بعد از انجام ثبت نام یک لینک فعالسازی به ایمیل شما ارسال خواهد شد که برای فعال کردن حساب کاربری خود باید بر روی این لینک کلیک کنید.

تمامی مینی کارهای تعریف شده قبل از نمایش به مجریان برای تصویب نهایی مورد بازبینی کارشناسان ما قرار می گیرند.

( اگر هنگام ثبت نام ، اطلاعات شما بصورت صحیح وارد نشده است، باید سریعا با مراجعه به حساب کاربری خود اطلاعات خود را تصحیح نمایید. )

 

 

چگونه مینی کارها را تایید کنم ؟

بعد از ایجاد یک مینی کار شما می توانید، مینی کار مربوطه در قسمت ” مینی کارهای من ” مشاهده کنید. با کلیک بر روی موارد تکمیل شده مشخصات افرادی که آن مینی کار را انجام داده اند ملاحظه خواهید کرد. می توانید با کلیک بر روی نام افراد ، تاییدیه ارسالی آنها را مشاهده کنید . در کنار نام افراد گزینه ای تعبیه شده است که شما می توانید مینی کار انجام شده را تایید و یا رد کنید .

 

 

شما می توانید با عضویت در خبرنامه و یا مراجعه به شبکه های اجتماعی ما از اخبار و مینی کارهای جدید با خبر شوید.

اگر برای ایجاد پروژه جمع سپاری با وب سایت مینی کار همچنان برایتان سوالاتی باقیمانده می توانید از طریق پشتیبانی در حساب کاربری ، ایمیل support@minikar.com و یا شماره تلفن ۲۶۷۰۱۴۱۶ – ۰۲۱ با ما در تماس باشید.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

1 دیدگاه

پاسخ دهید

عبارت امنیتی *