خدمات مشتریان و جمع سپاری قسمت دوم

اشتراک گذاری :
خدمات مشتری

جمع سپاری و خدمات مشتری دو گزینه برای پیشرفت در تجارت شما ازآنها غافل نباشید.

خدمات مشتریان و جمع سپاری وقتی در کنار هم قرار بگیرید برنامه تجاری شرکت های نوپا و یا قدیمی را کامل می کنند. در همین ابتدا باید عرض کنم که ارایه هر گونه کالا یا خدمات بدون سرویس خدمات مشتریان، هدر دادن وقت و پول است شاید بطور موقتی نتایجی حاصل شود اما در بلند مدت رشد فروش برایتان ایجاد نخواهد شد.

برای خواندن قسمت اول مقاله به این آدرس مراجعه کنید.

خدمات مشتریان و جمع سپاری قسمت اول

اما چگونه در یک ساختار نوپا می توانیم به برنامه ای مدون برای ارایه خدمات مشتریان برسیم، پاسخ سوال خیلی سخت و پیچیده نیست. استفاده از بولدوزری بنام جمع سپاری و کرودسورسینگ. در مقالات گذشته دریاره آن توضیحات زیادی داده ایم برای کسب اطلاع بیشتر می توانید به آرشیو ما مراجعه کنید.

جمع سپاری و خدمات مشتری2

 

وب سایت های خدمات جمع سپاری نظیر مینی کار می توانند شما را در این امر یاری کرده و برای برنامه ریزی بهتر شما را راهنمایی کنند.

بسته به نوع کالای خود یا سرویسی که ارایه می کنید باید پروژه جمع سپاری خود را تعریف کنید تا بتوانید اطلاعات حاصل شده از آنرا مورد بررسی قرار دهید. برای مثال شما وب سایت فروشگاه اینترنتی خود را طراحی کرده و به پایان رسانیده اید و نخسه برنامه موبایل آن نیز آماده به کار است. حالا می خواهید بدانید که آیا برنامه نسخه اندروید شما به خوبی کار می کند یا خیر؟ اصلا پروسه خرید با نرم افزار شما بخوبی انجام می شود؟ آیا با نسخه های مختلف موبایل هم خوانی دارد؟ رضایت کلی مشتری در کارکرد با آن چگونه است؟

عنوان پروژه خود را خرید از نرم افزار موبایل شرکت فلان تعریف میکنیم. و از کاربران وب سایت جمع سپاری مینی کار می خواهیم تا تعدادی خرید را با موبایلشان انجام دهند. چه اتفاقی می افتد. تعداد زیادی از انواع موبایل برنامه شما را نصب می کنند. شما می توانید از سلیقه افراد زیادی مطلع شوید. طول مدت باقی ماندن مشتریان را در نرم افزار خود بررسی کنید. باگ های احتمالی به شما گزارش داده می شود. آمار های زیادی را بطور حقیقی و زنده می توانید بدست آورده و بررسی کنید.

نکته مهم اینکه  کل هزینه پروژه چک کردن نرم افزار شما بسیار پایین و ناچیز خواهد بود و زمان  صرف شده نیز برای جمع آوری اطلاعات کمتر از یک روز خواهد بود. جمع آوری اطلاعات در یک تحقیق زمان زیادی از شما میگیرد و سخت ترین مرحله یک برنامه تحقیقی خواهد بود. اما با استفاده از جمع سپاری شما می توانید با کمترین هزینه و کمترین زمان صرف شده، بهترین بازخورد مناسب را بدست آورید. جمع سپاری در خدمات مشتریان  بسیار می تواند مفید واقع شود در تمامی مراحل خدمات مشتریان جمع سپاری ابزار کارمد شما خواهد بود.

برای برنامه ریزی بهتر در خدمات مشتریان و جمع سپاری می توانید با مشاوران شرکت مینی کار مشورت کنید و از تجربیات آنها در  ارایه خدمات مشتریان و جمع سپاری بهره کافی بگیرید.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

پاسخ دهید

عبارت امنیتی *