راهنمای فعالیت در مینی کار

364
1
اشتراک گذاری :
helping

وب سایت مینی کار با هدف برقراری ارتباط بین افرادی که با دنیای وب و اینترنت سر و کار دارند و به دنبال کسب درآمد بیشتر هستند ، و همینطور افرادی که برای انجام پروژه ها ی آنلاین خود نیاز به افراد زیادی دارند، ایجاد شده است.
اگر شما جزو هرکدام از این گروهها هستید ( کارفرما  یا مجری ) به راحتی می توانید با عضویت در سایت مینی کار به اهداف خود برسید.
برای عضویت در مینی کار باید به قسمت ثبت نام مراجعه کنید و اطلاعات خود را به صورت واقعی و صحیح وارد نمایید. بعد از انجام ثبت نام یک لینک فعالسازی به ایمیل شما ارسال خواهد شد . شما برای فعال کردن حساب کاربری خود باید بر روی این لینک کلیک کنید.
اگر کارفرما باشید باید قبل از ایجاد مینی کار حساب خود را شارژ نمایید . شما می توانید حسابتان را به میزان ایجاد مینی کار شارژ کنید . ولی اگر حساب خود را بیش از بودجه ی مورد نیاز مینی کار شارژ نمایید ، باقی وجه در حساب شما ذخیره می شود . شما می توانید در حساب کاربری خود با کلیک بر روی گزینه ی واریز ، و انتقال وجه از طریق روش های موجود برای واریز وجه اقدام کنید. سپس برای ایجاد مینی کار برروی ” ایجاد مینی کار جدید ” کلیک کنید و با تکمیل دقیق اطلاعات درخواستی سایت از شما و توصیف دقیق و کامل از پروژه خود برای مجریان اقدام به ایجاد یک مینی کار داشته باشید. بعد از ایجاد یک مینی کار ، شما می توانید آن مینی کار را در قسمت ” مینی کارهای من ” مشاهده کنید. با کلیک بر روی موارد تکمیل شده مشخصات افرادی که آن مینی کار را انجام داده اند را ملاحظه خواهید کرد. می توانید با کلیک بر روی نام افراد ، تاییدیه ارسالی آنها را مشاهده کنید . در کنار نام افراد گزینه ای تعبیه شده است که شما می توانید مینی کار انجام شده را تایید و یا رد کنید .
اگر شما یک مجری هستید بعد از ثبت نام و وارد شدن به حساب کاربری ، در قسمت ” مینی کار های فعال” می توانید بر روی عنوان مینی کار کلیک کنید و مجموعه ای از راهنمایی ها یی را که توسط کارفرمایان تکمیل شده اند را مطالعه کنید اگر شما می توانید مینی کار را به اتمام برسانید برروی (( انجام می دهم )) کلیک کنید تا آن مینی کار را عهده دار شوید و کادری برای شما نمایش داده خواهد شد که مجری باید تاییدیه ی مورد نظر کارفرما را در این کادر درج کند. بعد از انجام مینی کار باید منتظر تایید کارفرما بمانید . به محض تایید کارفرما کارمزد مورد نظر به حساب کاربری شما واریز خواهد شد. در غیر اینصورت اگر نمی خواهید مینی کار را انجام دهید برروی لغو کلیک کنید. باید دقت داشته باشید که هر مینی کاری که ضعیف انجام می شود یک نمره ی منفی به شما می دهد و ارزیابی موفقیت و میزان رضایت از شما را پایین می آورد. در صورتی که معتقدید مینی کار را به درستی انجام داده اید اما کارفرما آنرا غیر قابل قبول به ثبت رسانده است، کافیست با کلیک بر روی گزارش در صفحه ی مینی کار مربوطه و پر کردن فرم مربوطه به کارشناسان مینی کار اطلاع رسانی کنید . اگر حق با مجری باشد وجه مینی کار به حسابتان واریز خواهد شد.
برای مشاهده کارهایی که کامل کرده اید آن مینی کار در لیست “مینی کارهای انجام شده ” نمایش داده خواهد شد. در ستون وضعیت می توانید وضعیت مینی کار انجام شده را مشاهده کنید
به محض اینکه کارفرما مینی کارانجام شده را بازبینی و آن را تأیید کند، کارمزد تعیین شده به صورت خودکار به موجودی حساب شما افزوده خواهد شد. اگر یک کارفرما در انجام ارزیابی کوتاهی کند ، مینی کار وی به صورت خودکار بسته خواهد شد و وظایف محوله به عنوان رضایت داشته توسط سیستم ارزیابی خواهند شد. به همچنین، کارمزد تعیین شده برای مینی کار فوق ذکر به حساب کارمندان واریز خواهد شد. هنگامی که میزان موجودی حساب شما به حداقل وجه قابل برداشت رسید ، شما می توانید از طریق گزینه ی برداشت، موجودی خود را برداشت نمایید.
شما به عنوان مجری می توانید از درآمدهایتان برای ایجاد یک مینی کار جدید به عنوان یک کارفرما استفاده کنید ولی حتما به این نکته توجه داشته باشید که داشتن بیش از یک حساب کاربری برخلاف مقررات مینی کار است و تخلف محسوب میشود.
برای آشنایی هرچه بیشتر و کسب اطلاعات کاملتر می توانید به قسمت راهنما در سایت مراجعه فرمایید.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

1 دیدگاه

  1. رامین ۱۴ مرداد, ۱۳۹۴ \ب٫ظ\۳۱ ۱۲:۰۴ Reply

    من خودم برنامه نویس هستم . دقیقا از یکسال پیش فکر همچین پروژه ای توی ذهنم بود . خوشحالم که شما عملی کردید این کار رو

پاسخ دهید

عبارت امنیتی *