سایت جمع سپاری تاپ کدر Top Coder و رقابتی داغ وتنگاتنگ در برنامه نویسی

اشتراک گذاری :
سایت جمع سپاری تاپ کدر Top Coder (1)

سایت جمع سپاری تاپ کدر Top Coder محل رقابت برنامه نویسان حرفه ای برای کسب بهترین نتیجه در قالب جمع سپاریست.

سایت جمع سپاری تاپ کدر Topcoder در سال ۲۰۰۱ توسط جک هیوز تاسیس شد. سایت جمع سپاری تاپ کدر تا کنون بیش از یک میلیون مجری برنامه نویس در آن ثبت نام کرده و فعالیت می کنند.

بیشترین بازدید کننده های این وب سایت از هند، چین، آمریکا و ژاپن است. Top Coder برای پیشبرد اهداف تجاری خود مسابقات برنامه نویسی ترتیب می دهد و با استفاده از فراخوان جمع سپاری از برنامه نویسان مختلف بهره میگیرد. سایت جمع سپاری تاپ کدر با فروش امتیاز این نرم افزار ها کسب درآمد قابل توجهی دارد.

در طول دوره انجام مسابقات  برای نفرات برتر منافع مالی در نظر میگیرد و این امر خود باعث تلاش بیشتر افراد برای ارایه بهترین کیفیت کار می شود.

مسابقات برای موارد مختلفی صورت میگیرد.

بهینه سازی نرم افزار

رفع مشکل و باگ نرم افزاری

طراحی برنامه

تست برنامه

برای هر کدام از این مسابقات بین دو ساعت تا یک هفته مجریان سایت زمان دارند تا نتایج کاری خود را برای مدیران اعلام کنند.

شرایط مسابقه نیز برای همه گروه ها و نفرات یکسان خواهد بود و بایستی در چهارچوب خواسته مدیران انجام گیرد.

مثلا در مورد نرم افزاری خاص، مشکلی را مطرح میکنند و با روش ها و الگوریتم های خواسته شده، از مجریان می خواهند تا مشکل را در مدت زمان خواسته شده حل کنند.

بعد از هر دور مسابقات جوایز و هدایای مسابقه به افراد برتر داده می شود. نمونه ای از مراسم اهدای جوایز وب سایت جمع سپاری تاپ کدر Top Coder را در زیر می توانید ببینید.

 

سایت جمع سپاری تاپ کدر Top Coder (1)

سایت جمع سپاری تاپ کدر Top Coder (2)

 

 

 

سایت جمع سپاری تاپ کدر Top Coder (3)

 

وب سایت جمع سپاری مینی کار نیز در حوزه فناوری اطلاعات مشغول به کار و سرویس دهی است. هدف ما در وب سایت مینی کار ایجاد محیطی مناسب برای کسب درآمد از جمع سپاری است. تلاش ما براینست که پایگاهی ایجاد کنیم برای حضور افراد حاضر در دنیای وب، جهت انجام ایده های یکدیگر با بهترین هزینه و کیفیت دلخواه.

شما در مینی کار فضایی را تجربه خواهید کرد که در آن با قرار گرفتن کارهای کوچک و کم هزینه در کنار یکدیگر نتایج بزرگ و قابل توجهی حاصل خواهند شد .  با توجه به حضور پر شمار کاربران مینی کار بعنوان مجری، شما می توانید با مدیریت خود ،در زمینه هایی از قبیل: سئو، افزایش بازخورد در شبکه های اجتماعی، بازاریابی، نظر سنجی ها و موارد دیگر که انجام آنها نیاز به افراد زیادی دارند  ایده های خود را عملی نمایید.

 

 

 

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

2 دیدگاه

  1. Golnaz ۱۲ آبان, ۱۳۹۵ \ب٫ظ\۳۰ ۱۸:۴۸ Reply

    واقعا عالی بود تو تلگرام خیلیا خودشونو هور مینامن اگه راست میگن و هکرن برن اونجا تو اون مسابقه شرکت کنن ببینم واقعا از عهده این کار بر میان یا نه ؛ ولی جای خوبیه خداوکیلی برنامه تویس هم نشدیم حداقل بریم مسابقه شرکت کنیم حایزه بگیریم.

  2. pouya ۱۸ آبان, ۱۳۹۵ \ب٫ظ\۳۰ ۱۹:۴۵ Reply

    با سلام ……سایت تاپ کدر یک سایتی که یک میلیون مجری برنامه نویس دارد و برای پیشبرد اهداف تجاری و همچنین فروش امتیاز ها درآمد قابل توجهی کسب میکند هدف این سایت رفع مشکلاتی از قبیل برطرف کردن باگ نرم افزاری و بهینه سازی،طراحی و تست نرم افزار می باشد و سایت مینی کار نیز به جمع سپاری در حوزه اطلاعات مشغول است وهدف آن محیط کار مناسب برای کسب در آمد از طریقه جمع سپاریست لذا به ذکر برای دستیابی به اهداف بلند مدت خود به سایت مینی کار که به نشانی : http://minikar.com/ است سر بزنید

پاسخ دهید

عبارت امنیتی *