فواید مینی کار – قسمت دوم (نظرسنجی)

498
2
اشتراک گذاری :
558

558

بسیاری از کارفرمایان برای تحقق نیازها و خواسته های شرکت ها، مؤسسات و سازمان های  خود نیازمند اطلاعاتی در خصوص گروه های هدفشان هستند و علاقه مند به دریافت بازخوردهای آنها میباشند.

برای مثال:مؤسسات تحقیقاتی بازار ، دانشگاه ها و امکانات پژوهشی ، هتل های زنجیره ای،  مجریان فروشگاه های آنلاین،  پورتال های بیمه ای، پورتال های توصیه ای و تخصصی، مجله های آنلاین ، پورتال های اطلاعات محصول و مصرف کنندگان که نیازمند اطلاعاتی از قبیل     نظرسنجی های مربوط به رفتار خرید مصرف کنندگان، نظرسنجی های مربوط به نگرش ها و گرایش ها،نظرسنجی های مربوط به تقاضای مصرف کننده،نظرسنجی های مربوط به زمینه های ایجاد انگیزه،نظرسنجی های مربوط به شاخص های مرتبط با تمایلات، به دست آوردن بازخوردهایی در رابطه با طراحی و قابلیت استفاده ی وب سایت ها، به دست آوردن بازخوردهایی در مورد تست برنامه ها و اپلیکیشن های آنلاین ،بازخورد نظرات در رابطه با ایده های محصول خود، می باشند تا با جمع آوری اطلاعات کافی در خصوص بازار قادر باشند، یک تصویر مشخص از بازار ومشتریان مورد هدف و رقابتهای موجود داشته باشند تا خطرات ناشی از تصمیم هایی که خود افراد اتخاذ میکنند را کاهش دهند.

اعضای مینی کار برای شما گروه هدفی را فراهم میکنند که پتانسیل پاسخگویی به پرسش هایتان را داشته باشند و موجب افزایش اطلاعات بازار مربوطه خواهند شد که این کارها در مدت زمان کوتاهی انجام میشوند و همچنین در هر زمان که به آن نیاز داشته باشید در دسترس خواهند بود. با استفاده از اعضا و سرویس های ارائه شده در خصوص نظرسنجی هایتان، میتوانید اطلاعات مرتبط با گروه هدفتان را به سرعت و بدون حتی کوچکترین زحمتی به دست آورید و نتایج حاصل از نظرسنجی ها را مشاهده کنید.

استفاده از سرویس نظر سنجی در مینی کار می تواند برای شما فواید بسیاری داشته باشد ازجمله ارائه به موقع و بسیار سریع مخاطبان خاصی که در نظرسنجی ها شرکت میکنند ، سهمیه پاسخ بالا، پاسخ های سریع و بلافاصله ، کسب آسان اطلاعات بازار مربوطه ، صرفه جویی های هزینه ای.

برای ثبت سفارش می توانید به ترتیب زیر عمل کنید:

عنوان و شرحی از سفارشتان را وارد کنید.اطلاعات اساسی که در ارتباط با مخاطبان نظرسنجی میباشد و همچنین حق الزحمه هر شرکت کننده را تعیین کنید. لینک نظرسنجی و تعداد دلخواه شرکت کنندگان را وارد کنید و یا اینکه این اطلاعات را از طریق فایل CSV آپلود کنید.موجودی حساب در نظر گرفته شده تان را افزایش داده و سفارش را ارسال کنید.

پروژه نظرسنجی با لینک ارسالی شما و یا پرسشنامه ای که  آماده کرده اید، انجام خواهد گرفت. مجریان شرکت کننده پرسشنامه شما را تکمیل کرده و باز میگردانند البته هر مجری، تنها یک بار قادر به تکمیل پرسشنامه و بازگرداندن آن خواهد بود.سپس مینی کار به ازای هر مشارکت کامل در نظرسنجی ها حق الزحمه مجریان مینی کار را پرداخت میکند.

Survey answers

در برون سپاری پروژه ها مهمترین عامل موفقیت کارفرما “خلاقیت” می باشد . کارفرما همواره باید آکاه باشد که چگونه از پتانسیل افراد در در این پروسه به بهترین شکل استفاده کند. کارفرما می تواند برای رسیدن به هدف خود راهکار “نظرسنجی ها ” را با روش ها و خدمات دیگر ترکیب کند.

کارشناسان مینی کار همواره آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما در این زمینه هستند .

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

2 دیدگاه

  1. کریمی ۶ شهریور, ۱۳۹۴ \ق٫ظ\۳۱ ۱۱:۵۰ Reply

    به نظرم سایت جالبی هستش فقط دوتا پیشنهاددارم واستون:
    ۱_تو صفحه اول سایت یه قسمتی درمورد بیشترین پرداخت سایت قراربدین بااسم اون افراد که باعث جلب کاربر میشه
    ۲_تعداد مینی کار های موجود درصفحه رو بیشترکنین.

پاسخ دهید

عبارت امنیتی *