فواید مینی کار ۴ (بوک مارک و کاربردهای آن)

205
0
اشتراک گذاری :
AAEAAQAAAAAAAAKuAAAAJDdmOWYzMDI2LTFjZDUtNDcxYy05ZDJmLTgyMTFkMzFhMjlkNw

بو ک مارکینگ چیست ؟

شاید شما هم از خود پرسیده باشید سایت های social bookmark برای چه بوجود آمده اند و چگونه می توان از بوک مارکینگ برای رونق کسب و کار خود استفاده کنید ؟

بوک مارک یا نشانه گذاری اجتماعی برای اشتراک گذاشتن صفحات با دیگران در اینترنت استفاده می شود. اگر صفحه شما ایجاد و توسط افراد بسیاری لینک شود،  این به تنهایی می تواند روزانه هزاران بازدیدکننده را برایتان جذب کند و این موضوع بسیار با اهمیتی برای صاحبان سایتهای اینترنتی  است.

social-media-bookmarking

سوشیال بوکمارک ها و یا سایت های اجتماعی چند سالی هستند که بسیار بر سر زبان ها افتاده اند و وبمستر های حرفه ای از این سایت ها حداکثر استفاده را میکنند ، این سایت ها به شما در جمع کردن بک لینک و افزایش ترافیک کمک می کنند. اکنون برای کسب و کارها، برخورداری از حضوری پرجنب و جوش و تعامل در فضای آنلاین، یک ضرورت محسوب می شود و همانطوری که مشخص است اکثر صاحبان کسب و کار این مطلب را به خوبی درک کرده اند و ازآن برای رسیدن به اهداف اقتصادی خود بهره می برند.  علاوه بر مسائل اقتصادی شما می توانید از این سایت ها برای مدیریت کردن لینک های مورد علاقه ی خود استفاده کنید و از هرجا که هستید آنها را مدیریت کنید.

سوشیال بوک مارک ها چگونه کار می کنند ؟
بعد از ثبت نام در این سایت ها در پنل کاربری خود قسمتی وجود دارد که شما امکان ثبت لینک را خواهید داشت. پس از ثبت لینک شما لینک های محبوب خود را پنل کاربری خود مشاهده خواهید کرد و به راحتی می توانید آنها را مدیریت کنید. با این کار در واقع بایک تیر دو نشان می زنید :این سایت ها مطالب را بر اساس رای کاربرانشان مرتب می کنند ، اگر مطلب شما جذاب باشد و به صفحه ی اول راه پیدا کند ، ترافیک قابل توجهی را میتوانید جذب نمایید حتی در غیر اینصورت هم با توجه به بک لینکی که دریافت می نمایید ، رتبه ی شما روز به روز در موتورهای جستجو بهبود میابد. (  فواید مینی کار قسمت سوم در مورد مزایای بهبود رتبه در موتورهای جستجو به طور مفصل توضیح داده شده است )

معمولا بک لینک را اکسیری برای  بهینه سازی سایت می شناسند و از ملاک های اصلی گوگل در رده بندی سایت ها بک لینک می باشد بدین صورت که هر چه بک لینک های سایت قوی تر و بیشتر باشد شما در نتایج بیشتر صعود خواهید.

 اگر بک لینک شما از یک سایت معتبر و با پیج رنک بالا باشد مسلما تاثیر بیشتری بر سئو سایت شما خواهد داشت درواقع شما می بایست از سایت های با پیج رنک بالا و محتوا و ایندکس بالا لینک دریافت کنید .و همین امر موجب خرید بک لینک از سایت های قدرتمند با قیمت بالا در چند سال گذشته شده است. از معروفترین سایتها در ای زمینه می توان به سایت های Digg.com،  blinklist.com، delicious.com ، bibsonomy.org و … اشاره کرد.
از آنجا که سایتهای سوشال بوک مارک معمولا بسیار پر بازدید هستند و پیج رنک بالایی دارند و عضویت در آنها رایگان است شما می توانید بدون صرف هزینه از مزایای بک لینک گرفتن در آنها ، استفاده کنید.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

پاسخ دهید

عبارت امنیتی *