همکاری در جمع سپاری و بخشی از مهمترین قوانین مینی کار

اشتراک گذاری :
همکاری در جمع سپاری1

برای انجام بهتر همکاری در جمع سپاری بایستی مهمترین قوانین مینی کار را بدانید.

همکاری در جمع سپاری با ثبت نام در وب سایت جمع سپاری مینی کار آغاز میگردد. برای فعالیت در مینی کار به عنوان کارفرما و یا مجری باید حتما ثبت نام خود را تکمیل کرده باشید. برای این کار بایستی به قسمت ثبت نام مراجعه کرده و اطلاعات خود را به صورت واقعی و صحیح وارد نمایید. بعد از انجام ثبت نام یک لینک فعالسازی به ایمیل شما ارسال می گردد . برای فعال کردن حساب کاربری خود باید بر روی این لینک کلیک کنید.

کارفرمایان و مجریان چه کسانی هستند؟

کارفرما: در مینی کار هر فردی می تواند یک کارفرما باشد، اگر شما صاحب یک تجارت آنلاین هستید، یک وبلاگ دارید، فعالیت در شبکه های اجتماعی برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است ، به دنبال مطلب گذار در وبلاگ یا وبسایت خود می گردید ، اگر قصد افزایش کلیک های سایت یا لینک خاصی را دارید مینی کار مکانی است که در آن وظایف کوچکتان را به هزاران مجری فعال که همواره آماده تکمیل پروژه شما هستند می سپارید.

مجری: در مینی کار هر فردی می تواند یک مجری باشد. شما می توانید یک دانشجو باشید، دانش آموزی که به پول خرجی بیشتری نیاز دارد، یا شاید هم به دنبال یک شغل دوم می گردید که بتوانید در هرجا و هر زمانی که خواستید آن را انجام دهید . عضویت در مینی کار به عنوان یک مجری به این معنا نیست که شما توسط وب سایت استخدام شده اید ، بلکه شما به عنوان یک کارمند آزاد، کار خواهید کرد. درآمد زایی در مینی کار بصورت کامل به میزان فعالیت شما و اجرای صحیح آن بستگی دارد. شما مینی کار ایجاد شده توسط دیگر کاربران را انجام می دهید و تاییدیه ی آن را برای کارفرما ارسال می کنید و پس از آنکه کارفرما انجام مینی کار را تایید کرد کارمزد مینی کار به حساب شما واریز خواهد شد.

 

همکاری در جمع سپاری

آیا من می توانم در یک زمان هم مجری باشم و هم کارفرما ؟

بله ۱۰۰% ، ثبت نام در مینی کار به شما این امکان را می دهد که مینی کارهای ایجاد شده توسط خود را مدیریت کنید و در عین حال مینی کارهای ایجاد شده توسط دیگر کاربران راانجام دهید یعنی هم کارفرما باشید و هم مجری. همکاری در جمع سپاری با وب سایت مینی کار بسیار ساده و شفاف است.

نکته مهم: داشتن بیش از یک حساب کاربری برخلاف مقررات مینی کار است و تخلف محسوب میشود. در صورت فراموش کردن مشخصات حساب کاربری ، مشخصات شما قابل بازیابی می باشد.اگر مشخص شود که شما بیش از یک حساب کاربری دارید، حساب های شما مسدود ، و درآمدهایتان ضبط خواهد شد و شما دیگر نمی توانید در مینی کار فعالیت کنید.اگر هنگام ثبت نام ، اطلاعات شما بصورت صحیح وارد نشده است ، شما باید سریعا با مراجعه به حساب کاربری خود اطلاعات خود را تصحیح نمایید.

نحوه برداشت و دریافت درآمدهای حاصل از همکاری در جمع سپاری

به محض اینکه کارفرما مینی کارانجام شده را بازبینی و آن را تأیید کند، کارمزد تعیین شده به صورت خودکار به موجودی حساب شما افزوده خواهد شد.

حداقل وجه قابل برداشت از حساب کاربری مبلغ ۵۰۰۰۰ ریال معادل ۵ هزار تومان می باشد.

هنگامی که میزان موجودی حساب شما به حداقل وجه قابل برداشت رسید ، شما می توانید از طریق گزینه ی برداشت، موجودی خود را برداشت نمایید.برداشت وجه ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری پس از ارسال درخواست برداشت، به حساب درج شده در درخواست شما واریز خواهد شد.

نکته مهم: شماره کارت یا حساب باید متعلق به خود کاربر باشد.پس از ثبت درخواست برداشت ، تا نهایی شدن برداشت وجه کاربر نمی تواند درخواست دیگری جهت برداشت وجه ثبت کند.

در اینجا بخشی از مهمترین قوانین مینی کار را مرور کردیم حالا اگر همچنان برای شما سوالاتی باقی مانده می توانید به راهنمای مینی کار مراجعه کنید.

شما عزیزان همواره می توانید از طریق پشتیبانی در حساب کاربری، ایمیل support@minikar.com و شماره تلفن ۲۶۷۰۱۴۱۶-۰۲۱ با ما در تماس باشید.

 

 

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

پاسخ دهید

عبارت امنیتی *