چگونه یک وبلاگ پربازدید داشته باشیم ؟

219
0
اشتراک گذاری :
Blog concept with technology icons design, vector illustration 10 eps graphic.

داشتن یک وبلاگ پربازدید بستگی  به صدها عامل دارد، آنچه که در اینجا ذکر خواهد شد عوامل کلی و عمومی برای موفقیت وبلاگ شماست .

سعی کنید از کپی کردن مطالب از سایت ها و وبلاگ ها پرهیز کنید یا حداقل مطالب را دستکاری کنید چون گوگل متوجه مطالب کپی شده میشود و امتیازی برای وبلاگتان در نظر نخواهد گرفت.

وبلاگ خودرا پشت سر هم بروز نکنید. به این صورت گوگل فرصت خواهد داشت تا مطالب را شناسایی کند، در غیر اینصورت بعصی از مطالب شناسایی نشده و زحمات شما بی ثمر میشود.

از جمله موارد مهمی که در بازدید وبلاگ تان بسیار مؤثراست به کارگیری مناسب کلمات کلیدی است. باید تیتر وبلاگ شما شامل کلمات که با موضوع وبلاگ مرتبط است باشد.

به طبقه بندی مطالب وبلاگ توجه کنید، سرویس های وبلاگ نویسی مختلف هر کدام امکانات متفاوتی را برای طبقه بندی نوشته‌ها در اختیار شما قرار می دهند که طبقه بندی بر اساس دسته های موضوعی و برچسب زنی دو تا از معروف ترین های آنهاست .

تبادل لینک کنید وبه وبلاگهای دیگر بروید و به آنهایی که موضوع وبلاگشان به موضوع وبلاگ شما نزدیکتر است پیشنهاد تبادل لینک بدهید در ضمن سعی کنید با آنهایی تبادل لینک کنیدکه وضعیت وبلاگشان درحد وبلاگ شما یا بهتر است. لینک وبلاگتان را در هر سایت و هر جایی که میتوانید ثبت کنید .

وبلاگتان را سبک کنید استفاده زیاد از تصاویر و سایر عناصری که وزن وبلاگ شما را افزایش میدهند به سود شما نخواهدبود.

راههای مختلفی برای ارتباط با خودتان قرار دهیدو به کابران این امکان را بدهید که برایتان نظر بگذارند.

سعی کنید وبلاگتان زنده و به روز به نظر برسدحتی اگر نمیتوانید زود به زود وبلاگتان را آپدیت کنید این امکان وجود دارد که به کاربران تلقین کنید که وبلاگتان کاملا به روز است مثلا میتوانید از کد ساعت و تاریخ استفاده نمایید ، مناسبتهای مختلف را به بازدیدکنندگان تبریک یا تسلیت بگویید.

کامنت گذاران دایمی وبلاگ خود را بشناسید،  همراهان همیشگی شما که برای شما وقت گذاشته اند لیاقت این را دارند که برایشان وقت بگذارید در ضمن این ها کسانی هستند که همیشه شما را به دیگران توصیه میکنند و برای شما و وبلاگتان ارزش قایلند.

عوامل فنی و حرفه ای در افزایش بازدید وبلاگ از سوی موتورهای جستجو را در نحوه طراحی سایت و چینش کلید واژه ها و معرفی به موتورهای جستجو و تبادل لینک و… را یاد بگیرید و اعمال نمایید.

گوگل را دریابید تنها ثبت در گوگل کافی نیست بلکه گوگل بعد از شناخت وبلاگ شما به مسایلی توجه میکند که باعث خواهد شد شما را در جایگاه بهتری از نتایج یافت شده قرار دهد از جمله قرار داشتن کلمات کلیدی جستجو شده در قسمتهایی مانند آدرس وبلاگ ، عنوان صفحه ،تگهای keywords و  description ،متن اصلی ، متن جایگزین عکسها و همچنین تعداد آنها نیز مهم است و شما باید سعی نمایید در وبلاگها دیگر هم با همین کلمات کلیدی به وبلاگ خود لینک دهید هر چه تعداد لینکهایی که در صفحات دیگر به وبلاگ شما داده میشود بیشتر باشد ارزش شما نزد گوگل بیشتر خواهد شد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

پاسخ دهید

عبارت امنیتی *