کسب درآمد با جمع سپاری

اشتراک گذاری :
کسب درآمد با جمع سپاری وب سایت مینی کار

کسب درآمد با جمع سپاری در وب سایت مینی کار بسیار آسان و مطمئن است.

کسب درآمد با جمع سپاری در وب سایت مینی کار، توسط مجریان مینی کار انجام می شود. اما مجریان چه کسانی هستند ؟

در مینی کار هر فردی می تواند یک مجری باشد. شما می توانید یک دانشجو باشید، دانش آموزی که به خرجی بیشتری نیاز دارد، یا شاید هم به دنبال یک شغل دوم می گردید که بتوانید در هرجا و هر زمانی که خواستید آن را انجام دهید . عضویت در مینی کار به عنوان یک مجری به این معنا نیست که شما توسط وب سایت استخدام شده اید ، بلکه شما به عنوان یک کارمند آزاد، کار خواهید کرد. کسب درآمد با جمع سپاری در مینی کار به میزان فعالیت شما و اجرای صحیح آن بستگی دارد. شما مینی کارهای ایجاد شده توسط دیگر کاربران را انجام می دهید و تاییدیه ی آن را برای کارفرما ارسال می کنید و پس از آنکه کارفرما انجام مینی کار را تایید کرد کارمزد مینی کار به حساب شما واریز خواهد شد.

برای کسب درآمد با جمع سپاری در وب سایت مینی کار شما بعد از عضویت در سایت، به قسمت مینی کارهای فعال مراجعه می کنید. تصاویرزیر نیز شما را راهنمایی می کنند.

شما می توانید پروژه های، وب سایت جمع سپاری مینی کار را مشاهده کرده و برای انجام آن اقدام کنید.

کسب درآمد با جمع سپاری

 

با کلیک بر روی عنوان مینی کار شما وارد صفحه انجام آن میشوید. طبق دستور العمل مینی کار پیش برید و آنرا انجام دهید. برای تایید کار شما و صحت آن تاییدیه خواسته شده را برای کارفرما ارسال کنید، تا فعالیت انجام شده شما تایید شود.

کسب درآمد با جمع سپاری

 

تاییدیه ممکن است یه جمله یا کلمه یا یک عدد باشد. و شاید یه عکس از صفحه مورد نظر کار فرما. دقیقا آنچه را که خواسته شده است انجام دهید و تاییدیه را ارسال کنید تا اختلالی در تاییدیه مینی کار پیش نیاید.

کسب درآمد با جمع سپاری

 

در قسمت مینی کارهای انجام شده می توانید، فعالیت های انجام شده خود و کسب درآمدهای خود را ببینید. اگر فعالیتی از شما تاییدنشده می توانید از اعتراض برای رسیدگی استفاده کنید. اگر حق با مجری باشد، وجه مینی کار به حساب مجری واریز خواهد شد.

کسب درآمد با جمع سپاری

 

برای برداشت پول حاصله از، کسب درآمد با جمع سپاری بایستی از قسمت برداشت اقدام کنید.

دقت بفرمایید که پروفایل کاربری خود را بایستی با دقت و صحت کامل پر کرده باشید تا اختلالی برای برداشت وجه پیش نیاید. اگر مشکلی در پروفایل خود دارید با ویرایش یا از طریق پشتیبانی وب سایت مینی کار آن را رفع بفرمایید.

کسب درآمد با جمع سپاری (5)

 

چند سوال رایج که ممکن است برای شما هم پیش بیاید.

آیا من می توانم در یک زمان هم مجری باشم و هم کارفرما ؟

مطمئناً؛ ثبت نام در مینی کار به شما این امکان را می دهد که مینی کارهای ایجاد شده توسط خود را مدیریت کنید و در عین حال مینی کارهای ایجاد شده توسط دیگر کاربران را انجام دهید.

من یک مجری هستم ،آیا من می توانم بیشتر از یک حساب کاربری داشته باشم ؟

خیر. داشتن بیش از یک حساب کاربری برخلاف مقررات مینی کار است و تخلف محسوب میشود. در صورت فراموش کردن مشخصات حساب کاربری ، مشخصات شما قابل بازیابی می باشد.

اگر مشخص شود که شما بیش از یک حساب کاربری دارید، حساب های شما مسدود ، و درآمدهایتان ضبط خواهد شد و شما دیگر نمی توانید در مینی کار فعالیت کنید.

اگر هنگام ثبت نام ، اطلاعات شما بصورت صحیح وارد نشده است ، شما باید سریعا با مراجعه به حساب کاربری خود اطلاعات خود را تصحیح نمایید.

 

تاییدیه ی کارفرما چیست و چرا من باید آن را انجام بدهم؟

تاییدیه ی کارفرما به کارفرمایان تضمین می دهد که نتایج مورد نظر را از ایجاد مینی کار دریافت کرده اند. این قابلیت از ارسال مدارک جعلی مجری ها و خروجی های با کیفیت پایین جلوگیری می کند.

 

من توسط کارفرمای خود به غلط ارزیابی شده ام چه کار باید بکنم؟

اگر شما معتقدید مینی کار را به درستی انجام داده اید اما کارفرما آنرا غیر قابل قبول به ثبت رسانده است، مارا مطلع سازید تا ما آن مورد را بررسی کنیم. کافیست با کلیک بر روی گزارش در صفحه ی مینی کار مربوطه و پر کردن فرم مربوطه به ما اطلاع رسانی کنید . اگر حق با مجری باشد وجه مینی کار به حساب ایشان واریز خواهد شد.

 

شما می توانید با عضویت در خبرنامه و یا مراجعه به شبکه های اجتماعی ما از اخبار و مینی کارهای جدید با خبر شوید.

اگر برای ایجاد پروژه جمع سپاری با وب سایت مینی کار همچنان برایتان سوالاتی باقیمانده می توانید از طریق پشتیبانی در حساب کاربری ، ایمیل support@minikar.com و یا شماره تلفن ۲۶۷۰۱۴۱۶ – ۰۲۱ با ما در تماس باشید.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

پاسخ دهید

عبارت امنیتی *