کسب درآمد بیشتر در وب سایت مینی کار

اشتراک گذاری :
کسب درامد2

کسب درآمد بیشتر در وب سایت مینی کار چگونه میسر می شود؟

کسب درآمد بیشتر در وب سایت مینی کار بسیار ساده و راحت است. نکاتی را خدمت شما عرض می کنم که با رعایت آنها می توانید کسب درآمد بشتر در وب سایت مینی کار داشته باشید.

 

زمان بیشتری را در طول روز برای چک کردن مینی کار ها و پروژه های جمع سپاری سایت مینی کار اختصاص دهید. با توجه به اینکه تعداد مجریان هر روز رو به افزایش است، اگر شما می خواهید از تمام استعداد درآمدزایی سایت مینی کار استفاده کنید، بایستی بتوانید تعداد مینی کارهای بیشتری را انجام دهید و این امر مستلزم اختصاص زمان بیشتر است. ممکن است زمانی که شما به وب سایت و دفتر کاری خود در سایت مینی کار سرمیزنید، تعدادی از مینی کارهای فعال، انجام شده باشد و شما نتوانید از همه مینی کارها استفاده کنید. پس در طول روز ۳ تا ۴ بار به وب سایت سربزنید و قسمت مینی کارهای فعال را چک کنید.

کسب درامد

 

 

اگر در شبکه های اجتماعی عضو نیستید، احتمال اینکه بعضی از مینی کارها را نتوانید انجام بدهید، هست. بهتر است برای اینکه از عهده انجام اکثر مینی کار ها برآیید حتما در اکثر شبکه های اجتماعی که پرطرفدار هستند عضو شوید. کسب درآمد بیشتر در وب سایت مینی کار با عضویت در شبکه های اجتماعی تسهیل می شود.

 

استفاده از فروم ها و وبلاگ ها. برای خود یک وبلاگ بسازید و یا در چند فروم عضو بشوید تا بتوانید در پروژه های بیشتری در مینی کار شرکت کنید. کسب درآمد بیشتر در وب سایت مینی کار با عضویت در فروم ها و داشتن وبلاگ تسهیل می شود، چراکه بعضی از مینی کار ها با استفاده از فروم ها و وبلاگ انجام می شود.

 

 

کسب درامد1

معرفی دوستان خود برای عضویت درمینی کار و تشویق آنها برای انجام مینی کار ها یکی دیگر از راه های کسب درآمد بیشتر در وب سایت مینی کارمی باشد.

شما بعد از ثبت نام به قسمت بازاریابی مشارکتی مراجعه کنید.

 

۱۰۰۰۰ ریال به ازای هر مجری فعال که از طرف شما معرفی میگردد برای شما واریز می شود. داستان خیلی ساده است، ما پول زیادی برای تبلیغات در این طرف و آن طرف هزینه می‌کنیم. خوب چرا این پول‌ها را به جای بنگاه‌های تبلیغاتی تقدیم شما مجریان عزیزمان نکنیم؟

بنابراین ما تصمیم گرفتیم شما را به همکاری و مشارکت دعوت کنیم. طرح بازاریابی مشارکتی این امکان منحصربه‌فرد را به شما می‌دهد که به راحتی از طریق وبسایت و وبلاگ خود و یا حتی از طریق رسانه‌های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام برای خود یک منبع درآمد قابل اطمینان دست وپا کنید. در صورتی که سرویسها و خدمات ما را مفید میدانید و حاضر هستید ما را به دوستان خود معرفی نمایید، لینک معرف خودتان را که در قسمت مدیریت اکانت شما قراردارد را کپی کرده و برای دوستان خود در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام بفرستید و یا ایمیل کنید. شما میتوانید لینک مخصوص به خود را پس از عضویت در وب سایت جمع سپاری مینی کار در این صفحه ببینید: http://minikar.com/referral.php

این لینک شبیه عبارت زیر میباشد،لینک معرف شما: http://www.minikar.com/signup.php?REF=bWF از دوستان خود بخواهید که با استفاده از لینک معرفی شما در سایت ثبت نام کنند و شروع به کسب درآمد نمایند.در صورتیکه دوستان شما در وبسایت مینی کار ثبت نام نمایند و شروع به فعالیت کنند، بعنوان هدیه به شما پس از اینکه موجودی هر فردی که شما معرفی می کنید به ۵۰۰۰۰ ریال برسد مبلغ ۱۰۰۰۰ ریال به حساب شما واریز خواهد شد. پس همین حالا برای کسب درآمد بیشتر در وب سایت مینی کار دست بکار شوید.

 

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

1 دیدگاه

  1. فاطمه رفعتی ۲۳ آبان, ۱۳۹۵ \ب٫ظ\۳۰ ۱۵:۵۶ Reply

    با تشکر از مینی کار که باعث شد من با سایت های دیگه ای نیز آشنا بشم و اوقات بیکاری ام را با کسب درآمد (هر چند کم ) بگذرانم
    باز هم ممنون از مینی کار

پاسخ دهید

عبارت امنیتی *