راهنمای کامل مینی کار (کارفرما)

1966
4
اشتراک گذاری :
help1

همانطور که در مطالب قبلی اشاره داشتیم، فلسفه و شعار مینی کار “روشی نوین برای ایجاد یک تعامل سازنده” است

بطور خلاصه  اینکه (( کارفرمایان پروژه و مینی کار ایجاد می کنند و مجریان انجام می دهند . در ازای این کار کارفرما به مجری کارمزد پرداخت می کند)) . چه کارفرمایان و چه مجریان هر دو از کاربران مینی کار هستند . یعنی یک فرد با یک حساب کاربری در مینی کار هم می تواند بعنوان مجری فعالیت کند و هم بعنوان کارفرما. در این تجارت و همکاری دو طرفه مجریان یک سو قرار دارند اما در سوی دیگر کارفرمایان حضور دارند. مشخصا در این حالت که مجریان با انجام مینی کارها کارمزد دریافت می کنند ، کارفرمایان نیز باید نفعی از این همکاری ببرند. در این مقاله توضیحاتی در مورد چگونگی منتفع شدن کارفرما ، نحوه ایجاد مینی کار و همینطور نمونه هایی از مینی کارهایی که کارفرمایان می توانند ایجاد کنند را شرح خواهیم داد.

توضیحات

ما در وب سایت مینی کار پتانسیلی را ایجاد کرده ایم که به آنها مجری می گوییم . مجریان کاربرانی هستن که مینی کارهای شما را انجام می دهند و شما در مقابل به آنها کارمزد پرداخت می کنید. شما در هر زمینه ی کاری می توانید از مجریان استفاده کنید . اگر فروشگاه اینترنتی دارید و به دنبال بهبود رتبه و ترویج سایت خود بین کاربران وب هستید، اگر از فعالان شبکه های اجتماعی هستید، یا شاید متخصص سئو باشید و بخواهید پلن های سئوی خود را اجرایی نمایید. البته انحصار این فعالیت ها فقط در مشاغل اینترنتی و تحت وب نیست . اگر شما یک مغازه دار هستید و در بازار آزاد فعالیت می کنید ، و یا اگر به عنوان بازاریاب فعالیت دارید و شاید هم مسئول نظرسنجی یک ارگان یا شرکت هستید . همگی می توانید فعالیت های خود را در قالب مینی کار تعریف کنید.

نکته ی حائز اهمیت در ایجاد مینی کارها که باعث خواهد شد کارفرما به نتایج دلخواه خود برسد ، نوع تعریف مینی کار است . برای تعریف مینی کار ابتدا هدف خود را مشخص کنید. طبق هدفی که تعریف کرده اید، یک یا چند مینی کار را به درستی ایجاد کنید. برای اینکه از انجام مینی کارها مطمئن شوید باید برای مینی کار تاییدیه در نظر بگیرید . پس از انجام مینی کارها توسط مجریان شما باید تاییدیه ها را بررسی کرده و مینی کار را تایید و یا رد کنید. در صورت رد کردن تاییدیه شما باید دلیل خود را جهت رد کردن مینی کار ذکر کنید.

نحوه ی ایجاد مینی کار

برای ایجاد مینی کار ابتدا باید در سایت مینی کار ثبت نام کنید. پس ار فعالسازی حساب خود وارد حساب کاربری شوید. در منوی اصلی بر روی مینی کارهای من کلیک نمایید. (اگر قبلا مینی کاری ایجاد کرده باشید در این صفحه وضعیت آن را مشاهده خواهید کرد) بر روی ایجاد مینی کار کلیک کنید تا صفحه ی جدید باز شود . در صفحه ی جدید اول باید عنوان شغلی خود را انتخاب نمایید (مشاهده راهنمای عناوین شغلی). بعد از انتخاب عنوان شغلی باید یکی از زیر مجموعه های همان عنوان شغلی را انتخاب کنید. بعد از انتخاب عنوان شغلی شما باید مدت زمان تقریبی انجام مینی کار ، تعداد افرادی که جهت انجام مینی کار لازم دارید و کارمزد انجام مینی کار برای هر نفر را مشخص کنید. وب سایت مینی کار برای هر عنوان شغلی “حداقل کارمزد” در نظر گرفته شده است که با کلیک بر روی عنوان شغلی بصورت اتوماتیک در کادر کارمزد نمایش داده خواهد شد. (کارفرما نمی تواند مبلغی کمتر از مبلغ حداقل برای مینی کار درج کند . اما برای افزایش کارمزد مشکلی وجود ندارد. شما می توانید در مواقعی که مینی کارهای زمانبر، ایجاد میکنید و یا قصد ترغیب بیشتر مجریان را دارید و یا به هر دلیل دیگری کارمزد را به دلخواه خود افزایش دهید) در این مرحله می توانید با کلیک بر روی دکمه ی “محاسبه کن” مبلغ قابل پرداخت را مشاهده کنید. برای بهتر دیده شدن مینی کار خود می توانید از گزینه های پر رنگ کردن و تغییر رنگ استفاده کنید. در کادر بعدی شما عنوان مدنظر برای مینی کار را وارد می کنید. در کادر بعدی شما باید دستورالعمل انجام مینی کار را وارد کنید . سعی کنید دستورالعمل را ساده و شفاف بیان کنید . این کار باعث خواهد شد که مجریان رغبت بیشتری برای انجام مینی کار شما داشته باشند. پس از وارد کردن دستورالعمل در کادر پایین باید تاییدیه تعریف کنید . انجام تاییدیه به کارفرما کمک می کند تا از صحت انجام مینی کار توسط مجری مطمئن شود. در پایان می توانید با کلیک بر روی دکمه ی پیش نمایش ، نمونه ی تایید شده ی مینی کار راملاحظه نمایید. در پایان برای ثبت مینی کار بر روی “ثبت مینی کار” کلیک نمایید . شما می توانید در قسمت “مینی کارهای من” وضعیت مینی کار خود را مشاهده کنید. مینی کار شما بعد از ثبت و تایید کارشناسان در اسرع وقت نمایش داده خواهد شد. اگر مینی کار دارای نواقص و ایراداتی باشد ، شما از طریق پشتیبانی سایت و ایمیل مطلع خواهید شد .

پس از نمایش مینی کار در سایت ، شما می توانید در قسمت “مینی کارهای من” مینی کار خود را مدیریت کنید . در جدول مینی کارها در این صفحه، اطلاعات مربوط به مینی کار مثل تعداد انجام شده (تعدادی که شما تایید کرده اید)، تعداد تکمیل شده (تعداد افرادی که مینی کار شما را انجام داده اند) و وضعیت مینی کار را مشاهده خواهید کرد.

شما برای بررسی انجام مینی کار باید بر روی عددی که در ستون “تکمیل شده” مشاهده می کنید کلیک کنید. در صفحه ی جدید مجریانی که مینی کار را انجام داده اند دیده می شوند. شما می توانید با کلیک بر روی نام مجری، تاییدیه ای که ارسال کرده است را ببینید . بعد از مشاهده ی تاییدیه شما از قسمت “عملیات” باید مینی کار را تایید یا رد کنید. در صورت رد کردن مینی کار پنجره ای باز خواهد شد که شما باید دلیل رد کردن مینی کار را در آن ذکر کنید. پس از تایید شما بلافاصله کارمزد به حساب مجری واریز خواهید شد.

نکته : پس از رد کردن مینی کار توسط شما ، مجری دلیل رد کردن را مشاهده خواهد کرد. در صورت اعتراض مجری به دلیل رد مینی کار “کارشناسان مینی کار” تاییدیه و دلیل رد تاییدیه را بررسی کرده و در مورد آن تصمیم گیری خواهند کرد.

توصیه

کارفرمای محترم در انتخاب عنوان مینی کار دقت کنید و نزدیک ترین عنوان را به مینی کار خود انتخاب کنید.

دستورالعمل مینی کار را تا جای ممکن ساده ، کوتاه و قابل فهم بیان کنید این کار باعث سرعت بخشیدن به انجام مینی کار خواهد شد. .در مینی کار محدودیتی بابت نوشتن دستورالعمل نخواهید داشت .

شما می توانید قبل از درج دستورالعمل، در همان کادر درنظر گرفته شده برای این کار توضیحات کلی در مورد نحوه ی انجام مینی کار و یا تایید به مجری ارائه کنید.

در هنگام در نظر گرفتن تاییدیه ، حدالامکان سعی کنید از روش های سریع ، ساده و معتبر استفاده کنید

همانطور که قبل تر اشاره کردیم این ذهنیت و خلاقیت شماست که باعث خواهد شد نتایج دلخواه را از مینی کار خود دریافت کنید .

می توانید برای آشنایی بیشتر با عناوین مینی کار و مشاهد ه ی مثال برای مینی کار ها مطلب راهنمای عناوین شغلی مینی کار را مشاهده کنید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید

 

                                                                     

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

4 دیدگاه

  1. yasin ۶ دی, ۱۳۹۴ \ب٫ظ\۳۰ ۱۲:۳۶ Reply

    سلام. ممنون از سایت خوبتون و ایده ی عالیتون
    لطفا مینی کارهایی که رو ایجاد میکنیم سریعتر تأیید کنید. مثلا یک روزه تأیید کنیدشون. به نظر خودتون حداکثر زمانی که برای تأیید یک مینی کار هست، چقدره؟
    ممنون

  2. مهدی باقرپورجدی ۱۷ دی, ۱۳۹۴ \ب٫ظ\۳۰ ۲۰:۳۵ Reply

    سلام و خسته نباشید من اگه خودم بخوام مینی کار ایجاد کنم چه سودی واسه من داره؟؟؟؟ یعنی درآمدم بیشتر از زمانی میشه که خودم مینی کار انجام میدم؟؟؟؟

پاسخ دهید

عبارت امنیتی *